Egyéni figyelem, gyors fejlődés – magánórák grafikai programokból

Szeretnél gyorsabban haladni? Elakadtál egy konkrét projektben?
Vagy egyszerűen csak egy tanár teljes figyelmét szeretnéd, aki a te szinteden, a te tempódban segít fejlődni?

Egyéni magánórákat is biztosítunk Adobe Photoshop, Illustrator és InDesign programokból – tapasztalt oktatóinkkal, kizárólag rajtunk keresztül.

Mire jó egy magánóra?

  • Konkrét problémák gyors megoldása

  • Felkészülés állásinterjúra vagy vizsgára

  • Segítség saját munkáidhoz vagy megrendeléseidhez

  • Mélyebb, személyre szabott tudás, akár nulláról indulva

Miért éri meg nálunk tanulni?

  • Oktatóink tapasztalt, aktív szakemberek

  • Te választhatod ki, hogy melyik programot szeretnéd tanulni

  • Az időpontok rugalmasan egyeztethetők

  • Lehetőség van online vagy személyes oktatásra

  • A magánórák időtartama: minimum 60 perc

Hogyan működik?

  1. Írd meg nekünk, melyik programból szeretnél magánórát, milyen szinten állsz, és miben kérsz segítséget.

  2. Válaszd ki a számodra legszímpatikusabb oktatónkat.

  3. Az időpontokat és a formát személyre szabottan egyeztetjük.

  4. Az óradíjat előre rendezed rajtunk keresztül, utána indulhat is az óra!

  5. A szoftvert a képzéshez nem biztosítjuk; igény esetén azonban megrendeljük számodra.

A magánóra díja: 15.000 Ft/60 perc

10 alkalmas bérlet 100.000 Ft

Egyéni tempó, maximális hatékonyság.

Fejlődj ott és abban, ahol valóban szükséged van rá!

A tanfolyam eszközigénye (tantermi és online óra esetén):
    • Grafikai szoftverek futtatására alkalmas laptop vagy asztali számítógép 
    • Stabil internetkapcsolat
    • Mikrofon és kamera

Jelentkezés: jelentkezni +36309891315 telefonszámon, az info@lakberendezoiskola.hu e-mail címen vagy a weboldalon lehet. 

Személyesen jelentkezéshez időpont egyeztetés szükséges. Címünk: 1075 Budapest, Síp u.17.  I./1. (11-es kapucsengő)

Tanáraink:


Krizbai Gergely "Krizbo"

„Művészeti tanulmányaimat a soproni Alkalmazott Művészeti Intézetben majd a győri Design Campusban végeztem Tervezőgrafika szakon. Megnyertem a Szentendre Város Önkormányzata által hirdetett logó-pályázatot, így most az általam tervezett emblémát használja a városi kommunikáció. 2016-tól a Magyar Alkotóművészek Országos Egyesületének tagja vagyok. Rendszeresen illusztrálok könyveket, kiadványokat, publikálok a művészet és a technológia viszonyáról. Design, tipográfia és prezentáció témakörben a Kurzus Iskola más tanfolyamain is tartok workshopokat.”

www.krizbo.com 
instagram.com/krizbo 
facebook.com/krizbo 
youtube.com/@krizbo


Korcz Attila

Korcz Attila vagyok, digitális grafika oktató, több mint 11 éve foglalkozom kiadványszerkesztő és grafikus diákok oktatásával. Pályafutásom során dolgoztam szórakoztatóipari, divat- és kellékgyártó cégeknél is, így a gyakorlatban is megtapasztaltam, milyen sokféle formában jelenik meg a vizuális tervezés a valóságban – az ötlettől a kivitelezésig.

Az oktatás számomra több mint ismeretátadás: célom, hogy biztonságos, támogató légkört teremtsek, ahol a tanulók bátran kérdezhetnek, hibázhatnak, fejlődhetnek. Türelmesen, lépésről lépésre segítem őket abban, hogy ne csak a szoftverhasználatot, hanem a vizuális gondolkodás alapjait is magabiztosan elsajátítsák.

Hiszek abban, hogy a tanulás akkor a leghatékonyabb, ha közben jó hangulatban vagyunk – ezért törekszem arra, hogy óráim egyszerre legyenek tartalmasak, inspirálóak és kellemesek. Tapasztalataimat céges képzések és egyéni mentorálások során is kamatoztattam, kezdőtől a haladó szintig. Örömmel dolgozom együtt mindazokkal, akik nyitottak a fejlődésre, és szeretnék kreatív ötleteiket vizuálisan is professzionálisan megvalósítani.


László Ildikó

„Egyetemi tanulmányaimat Nagyváradon a Partiumi Keresztény Egyetemen töltöttem. Reklámgrafikát, vizuális kommunikációt és pegagógiai végzettségeket is szereztem. Főbb érdeklődési köreim közé tartoznak a kiadvány szerkesztések és tervezések, illusztrációk készítése, plakátok tervezése, logók és komplett arculatok létrehozása, valamint különböző médiumok ötvözése, kísérletezés. Az utóbbi szerintem egy jó tervezőgrafikus ismérve és óráim alatt arra is bíztatom diákjaimat, hogy minél többet kísérletezzenek és feszegessék határaikat. 


Majorosi Zsófia

Mesterdiplomámat az Eszterházy Károly Egyetemen szereztem tervezőgrafikai szakon 2021-ben. 2022 óta leginkább szabadúszóként dolgozom, így lehetőségem nyílt számos és sokszínű hazai illetve nemzetközi projektben részt venni.

Korábban a Kós Károly Szakképző Iskolában óraadó tanárként oktattam grafikai tervezést és vizuális ismereteket. Az oktatás során nemcsak a technikai tudás átadása, hanem a kreatív gondolkodás fejlesztése is célom volt.

A tervezőgrafika mellet képzőművészettel is szívesen foglalkozom, jelenleg az analóg technikák, a természet és az ember kapcsolata, valamint a fenntarthatóság áll a munkám középpontjában. Célom, hogy alkotásaimban az anyagok és a terek természetes szépségét hangsúlyozzam, őszinte, autentikus megközelítéssel.