• Egy év alatt végzel

• Gyakorlatorientált képzés

• Ár/érték arányban kitűnő választás

• Támogató ügyfélszolgálat

• Állami képesítő vizsgát is tehetsz

• Külső elóadók és workshopok

• Iskolánk Budapest központjában van

• Könnyen megközelíthető

Ha időszűkében vagy, akkor otthoni bejelentkezéssel is tanulhatsz! Válaszd az online képzést!

Ha társaságra vágysz, akkor gyere a tantermi képzésünkre!

Hetente jó páran telefonáltok és kérdeztek a lakberendező szakmai képzésről. Nehezen tudtok választani, eligazodni a kínálatok között. Vannak egy éves és két éves iskolák, online vagy tantermi képzések, lakberendező iskolák és tanfolyamszervezők. A képzési követelmények azonosak, de eltérő az oktatási struktúra, az tananyagok óraszáma, tanítás-tanulás módszertana, és nem utolsó sorban az oktatók képzettsége, hozzáállása. Ezek a tényezők mind-mind befolyásolhatják a résztvevők sikeres tanulását, és ezért fontos, hogy mindenki a saját igényeihez, időbeosztásához és költségvetéséhez igazítsa választását.

Az általunk kínált képzési rendszer különlegessége abban rejlik, hogy az oktatóink gyakorlati szakemberek, akik számos sikeres projektet vezettek már le, kezdve a garzon lakástól egészen a családi házig, kis költségvetéstől a csillagos égig. Terveztek és kiviteleztek lakásokat, nyaralókat, irodákat, éttermeket, bérbe- és eladásra szánt ingatlanokat.

Amennyiben az eddigiekből még mindig kérdéseid maradtak, szeretettel várunk egy személyes találkozásra! Vegyél részt egy próbaórán vagy látogass el hozzánk, és nézd meg a korábbi évfolyamok által készített remek munkákat. Így talán majd könnyebben tudsz dönteni.

már 5, 2024 By axonadmin

Konyha workshop