Lakberendező képzés 3D-s látványtervezéssel (azonosító száma: 02124401)

Felnőttképzési engedély száma: E/2020/000203

Jelentkezni telefonon, e-mailben, vagy a honlapon a jelentkezési menüpontban lehet a képzés kiválasztásával.

Jelentkezés feltétele: érettségi bizonítvány

Idegen nyelvű érettségi bizonyítványokról az Országos Fordító és Fordításhitelesítő Irodánál hiteles fordítást kell csináltatni, és a képzés kezdete előtt bemutatni. Ennek hiányában a képzés nem kezdhető meg.
Külföldön megszerzett érettségi esetén a Magyar Ekvivalencia és Információs Központ érettségi akkreditációját szükséges bemutatni a képzés megkezdése előtt. Ennek hiányában a képzés nem kezdhető meg.

Tandíj befizetés módja, ideje

• A tandíjat három részletben lehet fizetni. Első részlet jelentkezéskor, a többit pedig a félévek megkezdésekor. A tanfolyami díj teljes összegének egy összegben történő befizetése esetén további kedvezmény.

Kezdési időpontok: képzésenként változó, az időpontok menüpontban megtalálható

A képzés időtartama, időbeosztása

A képzési időtartama: egy év

Augusztusban és ünnepnapokon szünetet tartunk.

TANTERMI KÉPZÉSEKNÉL a hétköznapi délelőtti órák hetente kétszer 9-12 óráig, az esti képzések hetente kétszer 17-20 óráig, a szombati képzések pedig kéthetente 9-18 óráig tartanak.

Online képzések ütemezése: hétköznap vagy szombaton hetente egyszer 9-12 óráig vagy 17-20 óráig.

3D-s látványtervezés: online, csoportbeosztástól függően 15-20 alkalom, illetve igény esetén tantermi csoport is indul (létszámtól függő).

Létszám

Csoportokat minimum 10 fővel indítjuk.

Órarend

Az órarend az iskola képzési programjának megfelelően készül, melyet minden résztvevő az első alkalommal megkap.
Az iskola az órarend változtatás jogát fenntartja, de erről köteles a résztvevőket e-mailben értesíteni.
Az esetlegesen elmaradt órákat az iskola pótolja.

Hiányzás, késés

A tanórákon való megjelenés kötelező, melyről jelenléti ív készül.
Hiányozni az iskola által meghatározott óraszámot lehet csak (20%).

3D-s látványtervezés

A képzéshez szükséges tervezőszofvert a képző intézmény biztosítja.

Iskolánkban az ARCHLine.Xp belsőépítészeti tervező és lakberendező szoftvert oktatjuk.

A tanfolyam eszközigénye (tantermi és online képzés esetén)

• Grafikai szoftverek futtatására alkalmas laptop vagy asztali számítógép (rendszerkövetelmény a 3D-s menüpontban található)
  • Stabil internetkapcsolat
  • Mikrofon és kamera

Ügyfélszolgálat

1068 Budapest, Felsőerdősor u. 5. földszint (3-as csengő)

Kedd, csütörtök 10-15 óráig, vagy telefonon előre egyeztetett időpontban.