Lakberendező képzés 3D látványtervezéssel (azonosító száma: 02124401)

Jelentkezni telefonon, e-mailben, a honlapon vagy személyesen előzetes időpont egyeztetéssel a budapesti iskolánkban lehet (1068 Budapest, Felsőerdősor u. 5. 3-as kapucsengő)

Jelentkezés feltétele érettségi bizonyítvány

Idegen nyelvű érettségi bizonyítványokról az Országos Fordító és Fordításhitelesítő Iroda készít magyarnyelvű másolat, melyet a képzés kezdete előtt kell bemutatni.
Külföldön megszerzett érettségi esetén a Magyar Ekvivalencia és Információs Központ érettségi akkreditációját szükséges bemutatni a képzés megkezdése előtt.

Tanfolyami díj befizetésének módja, ideje

• A tanfolyami díjat három részletben lehet fizetni. Az első részlet (85.000 Ft) a jelentkezéskor, a többi pedig a félévek megkezdésekor esedékes. Ha a teljes tanfolyami díjat egyösszegben fizeted be, akkor további kedvezményt kapsz.
  • Bankszámlaszám: Raiffeisen Bank Zrt. 12010116-01525044-00100002

Kezdési időpontok, ütemezés

képzésenként változó, a képzések leírásánál megtalálható

A képzési időtartama egy év

Létszám

A csoportokat minimum 10 fővel indítjuk.

Órarend

Az órarend az iskola képzési programjának megfelelően készül, melyet minden résztvevő az első alkalommal megkap.
Az órarend esetlegesen változhat erről a résztvevőket időben kapnak tájékoztatást.

Hiányzás, késés

Az órákon jelenléti ív készül, hiányozni  indokolt esetben lehet (maximum 20%).

3D látványtervezés

A ARCHLine.Xp belsőépítészeti tervező és lakberendező szoftvert a képzés idejére mi biztosítjuk.

A tanfolyam eszközigénye (tantermi és online képzés esetén)

• Grafikai szoftverek futtatására alkalmas laptop vagy asztali számítógép (rendszerkövetelmény a 3D-s menüpontban található)
  • Stabil internetkapcsolat
  • Mikrofon és kamera

Ügyfélszolgálat

1068 Budapest, Felsőerdősor u. 5. földszint (3-as csengő)

Kedd, csütörtök 10-15 óráig vagy előre egyeztetett időpontban.