Korunk egyik stílusirányzata a high-tech

Persze nem az a válfaja, amit náluk előszeretettel gyakorolnak, nevezetesen, hogy mindent befestenek szürkére, feketére vagy ezüstre, valamint száműzik a fát, alapanyagként csak az acél és a fém játszik. Az igazi mesterei az irányzatnak mindezt persze használják, de úgy, hogy a végeredmény mégis eltér a buzgó másolók munkáitól.

A nagyok a modern városi élet mindennapjait fordítják le a közvetlen környezet forma- és színvilágára. Minden funkcionális és minden működik, a technológia tort ül az ember felett, az így berendezett lakások lakói akár naponta cserélhetők, hiszen humán lenyomatot úgysem hagyhatnak a térben: egy családi fotó már kilóg a high-tech összhangjából.

A fém- és üvegfelületek csillognak, az anyagok kemények, a hangulat jó esetben kissé személytelen, rossz esetben falanszteri, még rosszabb esetben észre sem vesszük, hogy beléptünk az utcáról. Nem sok embernek tetszik, de ilyen világban élünk.

0 Hozzászólások
júl 28, 2023 By KURZUS

Szakmai képzések


Lakberendező (tantermi, 2 félév)
Budapest 2024

10% kedvezmény!

362.500,- Ft /félév helyett
326.250,- Ft / félév

Jelentkezés »
Lakberendező (online, 2 félév)
Online képzés 2024

20% kedvezmény!

362.500,- Ft / félév helyett
290.000,- Ft / félév

Jelentkezés »

Egyéb képzések


Konyha workshop
Budapest
110 000 Ft
Jelentkezés »
Hobbi lakberendező workshop
Budapest, Online
38 500 Ft
Jelentkezés »
3D-s látványtervező képzés
Online képzés, Tantermi képzés Budapest
185 000 Ft
Jelentkezés »