A lehető legjobban lecsupaszított tér, a semleges, fakó színek és a geometrikus formák irányzata sokak szerint az elidegenedett elszürkült embert tükrözi. Igaz, hogy a puritán minimalizmus nem tobzódik a mintákban, a felesleges díszítésekben, a kiegészítőkben – vonalai egyenesek, a tér vízszintesekre és függőlegesekre, négyzetekre és téglalapokra tagozódik, a színek visszafogottak, egyértelműek a bútorok funkciói -, a minimalizmus éppen ezzel teremti meg a személyre szabott lakberendezés lehetőségét.

A minimalizmus a legegyszerűbb formákra redukálja mindazt, ami elengedhetetlenül szükséges a lakásban. A térbeosztás egyszerű és könnyen áttekinthető. Ebből ered a sokszor sterilnek tűnő tisztaság, és ebből ered a szinte végtelen formájú variációs lehetőség is, amivel ezek a minimál terek életre kelthetők.

0 Hozzászólások
júl 31, 2023 By axonadmin

Szakmai képzések


Lakberendező (tantermi, 2 félév)
Budapest 2024

10% kedvezmény!

362.500,- Ft /félév helyett
326.250,- Ft / félév

Jelentkezés »
Lakberendező (online, 2 félév)
Online képzés 2024

20% kedvezmény!

362.500,- Ft / félév helyett
290.000,- Ft / félév

Jelentkezés »

Egyéb képzések


Konyha workshop
Budapest
110 000 Ft
Jelentkezés »
Hobbi lakberendező workshop
Budapest, Online
38 500 Ft
Jelentkezés »
3D-s látványtervező képzés
Online képzés, Tantermi képzés Budapest
185 000 Ft
Jelentkezés »